Туканчик середній сатин призначений для скляних полиць товщиною 4-8 мм Туканчик кріпиться на стіну, за допомогою дюбеля з шурупом (входить в комплект), а потім полиця вставляється та затискається за допомогою нижнього гвинта. Габаритні розміри туканчика: довжина - 56 мм, ширина - 24 мм, висота (до полиці) - 32 мм. Колір: сатин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Тип | Нижній склотримач |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | метал |
| Колір | напівматовий |
| висота | 32 мм |
| ширина | 24 мм |
| довжина майданчика | 56 мм |
| Покриття | сатин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴







