Напівкотримач 214 хром призначений для скляних полиць завтовшки 4-8 мм. Він кріпиться на стіну, за допомогою дюбелю із шурупом (входить до комплекту), , а потім вставляється полиця та підтискається за допомогою нижнього гвинта. Габаритні розміри полкотримача: довжина — 50 мм, ширина — 23 мм, висота (до полиці) — 38 мм, товщина стінки — 6 мм. Колір: хром.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Тип | Нижній склотримач |
| Користувальницькі характеристики | |
| довжина майданчика | 50 мм |
| ширина | 23 мм |
| висота | 38 мм |
| Колір | глянець |
| Матеріал | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴








